872 words • 3~4 min read

Vybavte vaši přítelkyni na dovolenou z About You


Připravil jste si pro vaši přítelkyni překvapení v podobě objednaného zájezdu na Kanárské ostrovy a chystáte se k odletu letadla do Las Palmas, s přepravou autobusem do Maspalomas, ke známým písečným dunám, ze kterých se doslova tají dech? Už se těšíte, až budete vdechovat vůni mořského vzduchu, a přivítáte Slunce téměř nad hlavou, nad obratníkem Raka? A už máte rozmyšleno, co si vezmete na sebe, a do čeho se oblékne vaše přítelkyně? Jestliže o vašem záměru nemá tušení a navíc odhalíte v jejím šatníku řadu nedostatků, můžete se pokusit situaci napravit na About You. Zakoupíte tu totiž dámské oblečení od plavek až po kalhoty a pořídíte tu i obuv.

Gran Canaria

Oblečení do letadla a na cestu na letiště – jestliže je dvaadvacátého dubna a venku je pouze patnáct stupňů nad nulou, bude to chtít nějaký pěkný svetr, mikinu, sportovní kalhoty či šikovnou outdoorovou bundu. Jestli něco v šatníku schází, a na About You spatříte zajímavý model, máte první dárek.

Jak je na Kanárech – ti z vás, co na Kanárských ostrovech někdy byli, dobře ví, že je tu po celý rok velmi příjemná teplota v rozmezí mezi 19 a 26 stupni Celsia. V dubnu je tu obvykle kolem 23 stupňů, tedy ideální podmínky pro krátké či tříčtvrteční kalhoty, tričko nebo nátělník a hlavně kšiltovku, která chrání vlasy a obličej před prudkým sluncem.

Kanárské ostrovy

A co plavky – počítejte s tím, že Atlantik je tu v této době studený, takže ke koupání vás bude lákat spíše hotelový bazén, ale je tu také k dispozici úžasný aquapark, a tam se krásné dámské plavky určitě zúročí. Mohou být jednodílné či dvoudílné, v různých barvách, pouze musíte trefit správnou velikost.

Vhodné obutí – jistý úspěch můžete zaznamenat i při nákupu obuvi, například sandálů a sportovních tenisek, a spolu s nimi byste mohli pořídit i vhodné ponožky. Na About You slevové kódy 25 Zelené slevy uplatníte i na tento nabízený sortiment.