907 words • 3~5 min read

Touhy a sny


Kdo by neměl nějaký životní sen, nebo prostě touhu, za kterou by dal nevím co. Například dům, auto, chatu nebo cokoli https://krabice.wordpress.com/2017/12/04/cokoli-jako-sluzba-prichazi-smrt-automobilismu-a-naprosta-ztrata-kontroly/ jiného. Taková cesta kolem světa se vším všudy… Jenže to všechno stojí peníze a na takové věci si lze jen těžko ušetřit z klasických příjmů. To víme. I kdybychom pracovali od rána do noci, tak se bohužel nedá většina snů splnit. A to nepočítám to, že bychom nesměli platit nájem a služby. A samozřejmě skoro nejíst. Jenže, copak to jde? Tak vidíte. Jedno z řešení těchto nedosažitelných věcí je, vzít si půjčku. Jistě, můžete jen šetřit, pokud si myslíte že si na svůj sen naspoříte. Ale půjčka je rychlejší. A o hodně. Tedy ne každá, samo sebou. Ale i ta pomalá je rychlejší než vlastní spoření.

bankovka

Je však nejvýše pravděpodobné, že když v bance spočítají vámi doložený příjem, vyhodí vás. Tedy, ne tak doslova. Vysvětlí vám s úsměvem na líci, že máte příjem velmi nízký a že vám nedají ani findu. Tím jste vyřízení a ten lepší zaměstnanec vás ještě může upozornit, že taktéž dopadnete asi i u konkurenční banky. A má pravdu.

Takže proč tomu tak je? Každá banka má své předpisy, co může a co ne a své tabulky. Tím pádem ovšem nemůže tamto a nemůže ono. Vy jste nahraní a banka je za vodou. Není však třeba házet flintu do kukuřice, či kam se vlastně hází v onom přísloví, protože ještě stále jsou tu i jiné instituce, které mohou peníze půjčit a bez hloupých poznámek o výši výdělku.

peníze

Nuže, americká hypotéka bez dokládání příjmů je tím, co má v názvu, totiž půjčkou, která je žadateli poskytnuta i když je jeho příjem nižší. Dalo by se říci, že není brán v potaz tak, jako je tomu někde jinde a u jiných peněžních institucí. Není to, ostatně, žádnou novinkou, tisíce klientů, a to spokojených klientů by mohlo vyprávět. Mají co chtěli, co si přáli a splácejí v naprosté pohodě. Nevěříte? Vyzkoušejte celou záležitost kliknutím na odkaz zde.