912 words • 3~4 min read

Štěstí pro všechny

Také se vám už někdy stalo, že jste se opravdu hodně nudili? Řeknu vám, že když se člověk nudí, že je to velice nudné a takové nepraktické. I když jsem ale slyšela už dokonce různé názory, že když se lidé nudí, že potom také jsou více kreativní a přemýšlí jim to lépe. Když jsem nad tím tak uvažovala, tak já jsem vlastně ani nemohla přijít na to, jak tohle někdo mohl vymyslet a jak tohle někdo vůbec mohl říct? Takže když se lidé budou nudit, tak budou lepší? Takže vlastně když mi třeba učitelka stále dokola opakovala, že se ve škole nudím, tak to vlastně znamenalo, jakože je to pochvala a že se ve škole hodně snažím.

Děti se rády baví.

A tak jsem si řekla, že je to velice zajímavé. Je super, že lidé také chytají takovouto uměleckou múzu, když se nudí. Možná na tom trochu pravdy je, ale zase bych to nebrala úplně tak vážně. Protože když to tak zase vezmu z druhé strany, tak zábava je tady hlavně pro lidi, aby si také vyčistili hlavu od práce a všedních starostí anebo toho, co jim nosí smůlu. Nebo je dělá smutnými. Také člověk se baví úplně jinak. Například někdo se může bavit tím, že si sedne do pohodlného křesla a čte si knihu nebo časopis. Pro někoho zase může být opravdu veliká zábava to, že může jezdit na kolečkových bruslích anebo na kole a pro někoho je zase veliká zábava, například to, že jde do nějakého velkého obchodního centra a tam si nakupuje.

Radost z mláďat.

Oblečení a další módní doplňky. Tohle je například můj případ, že milé dámy. Protože předpokládám, že každou ženu opravdu hodně potěší a je pro ni veliká zábava, když jí třeba její partner anebo manžel dají kreditní kartu s pinem a řeknou, že si můžou utrácet peníze, jak chtějí, protože chtějí, aby si pořídili nějaké krásné nové oblečení. Na nějakou drahou večeři. Zatím se mi tohle ještě nikdy nestalo, ale věřím, že jednou partner dostane takový skvělý nápad a že ho ovane nějaký příjemný vánek, že by mi tohle také někdy řekl a dovolili by mi, abych si utratila peníze za oblečení, protože mě to baví.