838 words • 2~4 min read

Skvělá akita


Na světě jsou desítky psích plemen. Každé jinak vypadá, má jiné nároky na prostor, čas, výživu a především má každý pes jinou povahu. Pokud si budete chtít pořídit nového psího kamaráda, rozhodně výběr psa neuspěchejte a dejte si spíše pořádně na čas. Je potřeba zvážit všechny pro a proti, a určitě je potřeba vybírat spíše rozumem. Velký důraz na výběr psa klaďte v případě, že máte doma malé děti. Každý rok se stane spousta zbytečných nehod zaviněných nedostatečnou péčí majitelů o psa, který neví jak se v určitých situacích chovat.

akita inu

Jedním z nejlepších psích plemen je akita inu. Je to japonský pes, jehož chovem se zabýváme již velmi dlouho. Naše chovatelská stanice patří mezi nejlepší na světě. Chováme čistě japonskou linii, takže u nás najdete ty nejlepší akity z celého světa. To že patříme na špičku v tomto oboru vám doloží naše četní certifikáty, které jsme získali na prestižních výstavách po celém světě. Každý rok se účastníme výstav, kde se pravidelně umisťujeme na vysokých místech. I výstavní sezona 2019 Kenichiai byla velmi úspěšná. Prohlédnout si na našem webu můžete nejen úspěchy z jednotlivých výstav včetně fotografií, ale i současnou nabídku štěňat, která jsou ještě k mání.

Pokud budete chtít nenáročného, inteligentního a milujícího psa, který je mimořádně vhodný k dětem, je akita tou nejlepší volbou. Nepotřebuje tolik času jako jiní psi, a naopak má ráda svůj klid. Je to velmi dobrý ochranář celé rodiny, ale zároveň nevykazuje znaky agrese. Záleží samozřejmě i na vaší výchově, protože i z jezevčíka můžete vychovat agresivního psa.

pes akita

Pokud budete chtít akitu, rozhodně jsme tím pravým místem, kde byste si ji měli koupit. Chovem se zabýváme dlouhodobě a těmto psům rozumíme jako málokdo. Od nás si odnesete štěně z výborných podmínek, a možná i budoucího výstavního šampiona, který vám na žádné výstavě neudělá ostudu.