849 words • 2~4 min read

Čekáte miminko?


Těhotenství pro mnohé ženy pití mezi nejkrásnější období v životě, a některé ženy by na něj nejraději naopak zcela zapomněly, protože trpí nevolnostmi. Ať už patříte do skupiny žen s bezproblémovým těhotenstvím nebo do té méně šťastné skupiny se zdravotními problémy, určitě budete jednou chtít na těhotenství vzpomínat. A jak jinak než s fotkami?

těhotná žena

Každý by mohl namítnout, že není potřeba si nechat nafotit fotky od fotografa, protože máte telefon s fotoaparátem a tak se můžete vyfotit sami. To je sice pravda, ale telefonem nikdy neuděláte tak hezké fotografie, jako za pomoci profesionálního fotoaparátu. Práce fotografa není jen o mačkání spouště, ale o práci a hře se světly, o vyzdvihnutí detailů a podobně. Díky tomu můžete mít krásné fotografie, jaké nikdo jiný nemá. Stačí si jen vybrat toho pravého fotografa, který fotí takové fotky, které se vám líbí.

U mě si můžete nechat udělat těhotenské focení Uherské Hradiště Yorge a v okolí, ale není problém nafotit i nastávající maminky z jiných měst – záleží na tom, jestli chcete focení u mě v ateliéru a nebo jen někde třeba v poli plném květin v blízkosti vašeho bydliště. Záleží jen na vás a vašem zdravotním stavu.

těhotenské focení

Těhotenské focení může vypadat různě. Některé páry dávají přednost focení v přírodě s důrazem na bříško, jiné páry se fotí s oblečením a výbavičkou pro miminko. Většina párů se nechává fotit v pokročilejším stadiu těhotenství, aby vyniklo bříško. S rezervací určitě neotálejte, protože termíny se pravidelně plní. Kromě těhotenského focení nabízím i svatební focení, takže letní měsíce bývají plné celkem rychle. Prohlédněte si moje fotografie na mém webu a sociálních sítích, abyste zjistili, zda je můj styl focení to pravé pro vás. Určitě spolu nafotíme krásné fotografie, které i po letech s radostí vytáhnete z krabice a dojmete se nad tím, jak vaše miminko rychle vyrostlo.