847 words • 2~4 min read

Půjde to samo


Během covidu lidé nemohli nikam chodit, a tak neutráceli peníze za výlety a dovolené, ani za návštěvy restaurací a barů. Díky tomu mnozí z nich ušetřili spoustu peněz, které mohou v současné době investovat do svého bydlení. Toho opravdu část lidí využila a jejich domovy už prošly rekonstrukcí. Kdo mohl ten si například zateplil fasádu, protože navíc začlo zdražování, a tak lidé hledají cesty jak ušetřit peníze za provoz domu – za topení a elektřinu.

návrh kuchyně

I ve výběru kuchyňské linky se dá ušetřit za energie. Co se týče vaření, jde o to, jak často vaříte. Pokud vaříte tak nějak normálně a ne pro hodně lidí, možná si můžete dovolit indukční desku na elektřinu. Mnoho lidí také měnilo své varné desky, protože nejlevnější na vaření je stále plyn.

Pokud vaše linka už dlouho neodpovídá tomu co byste od linky chtěli, je ideální doba na to použít online konfigurátor kuchyní a zkusit si vytvořit novou moderní linku, která bude odpovídat vašim představám nejen po stránce designové, ale také po stránce funkční. Funkční linka je k nezaplacení.

světlá linka

Co všechno si můžete vybrat?
Jestli si chcete zkusit vytvořit novou linku, jistě vás potěší, že si můžete zvolit styl, barvy korpusu i dveře, a samozřejmě i typ a barvu úchytů. Můžete si neskládat linku z různých typů skříněk, a určitě oceníte i možnost si vybrat dřez a baterii. Díky konfiguraci uvidíte jak by vaše linka mohla vypadat, a pokud se vám váš výtvor bude líbit, můžeme společně projít vaši vysněnou linku ještě jednou a případně provést změny, které laik často nevidí, ale truhlář s praxí už ano.
Vyrábíme kuchyně na míru, a nezáleží na tom, jestli máte rádi moderní styl a nebo spíše romantičtější provence. Zvládneme cokoliv co budete chtít, a to za dobrou cenu a v dobrém čase. Nezapomínejte na stavební úpravy, pokud jsou ve vašem případě potřeba.