935 words • 3~4 min read

Kde sehnat kouzelníka pro děti?

Děti jsou úžasné a kouzelné bytosti. A snaží se nám v tolika věcech ukázat jiný směr. A na mnoho věcí nás naučí dívat se jejich krásnýma dětskýma očima. A mnohdy při hraní s dětmi i my na chvíli zapomene, že jsme utahaní a vystresovaní dospělí. Vlastně děti a jejich rodiče by se měli navzájem doplňovat. A vytvářet tak dokonalou harmonii, která panuje mezi oběma. A je to něco nádherného, když se vám podaří navázat láskyplné poutu, které bude přetrvávat i do dospělosti. A vy pak se stejnou láskou a něhou potom budete hlídat děti vašich dětí. Je to nádherný koloběh, ale nebudeme si zastírat, že je také ovšem moc těžké být dobrými rodiči.

kouzelnice

Protože na cestě k dokonalému rodiči a spokojenému dítěti je spletitá cesta. A ať se již snažíte, jak chcete nikdy to nebude ideální. A nastanou chvíle, kdy nebudete spokojeni ani vy ani vaše milované dítě. Ale věřte, že je to normální. A, že se to zase brzy změní. A dokud můžete, dělejte svým dětem radost. A to například v podobě dárečků a překvapení. Děti totiž do určitého věku naprosto milují překvapení. A tak je vhodné je brát na místa, které ještě nikdy neviděli. A nechat je zažívat stále nová dobrodružství. A takovým překvapením může být například kouzelník pro děti. Je to přece pro ně bezva zážitek, kdy se kouzelník vytasí s různými kouzly a děti si lámou svoje hlavičky, jak se mu to mohlo podařit. Anebo jsou naprosto uchváceni jeho show. Není ojedinělé, že po shlédnutí kouzelnické show se polovina dětí rozhodne, že bude dělat v budoucnosti povolání kouzelníka.

karty

Například dětský kouzelník Martin Kellman. Je to odborník, který kouzlení opravdu rozumí. Hlavně se snaží, aby se děti naplno bavili, a tak je většinou jeho prioritou, aby se děti aktivně zapojili do jeho představení. A pokud se budou děti smát a bavit se bude Martin Kellman naprosto spokojen. A ani dospělí rodiče se kouzlům nevyhnou a budou také zapojeni. Takže kouzelník pro děti je učí zábavnou formou kouzlit. A jaké dítě by se nechtělo na chvíli stát kouzelníkem a mít schopnost někoho začarovat anebo v něco proměnit. Takže pokud chcete s Martinem Kellmanem spolupracovat, určitě se nebojte na něj obrátit a domluvit se na podrobnostech.