881 words • 3~4 min read

jak si můžete prohlédnout byt.


Dnes když se rozhodnete, že si koupíte nějakou nemovitost budou po vás v bance chtít spoustu věcí na doložení, abyste získali hypotéku, ale už to jde tak rychle, že vám jí během tří dnů mohou schválit a vy si tak můžete během předschválené doby vybírat z nemovitostí, které by vás lákaly a které si za zvolenou hypotéku můžete dovolit. Ovšem abyste samotnou hypotéku dostal ve vámi předpokládané hodnotě, musíte mít jistý kapitál a nejlépe ještě nějakou nemovitost, kterou byste mohl ručit, abyste dostal, to co očekáváte. Hypotéky na tom nejdou dobře a spousta lidí na ně nedosáhne, nebo alespoň nedosáhne na požadovanou částku, kterou by chtěli.

virtuální prohlídka bytu

Ovšem když splníte všechny požadavky a budete mít již schváleno, můžete se dívat po domech. To je už pak jednoduché hledání, ale může a nemusí se naskytnout nemovitost, o kterou budete stát. K prohlížení nemovitosti vám pomohou virtuální prohlídky bytů, které jsou dnes hodně moderní. Jedná se o to, že si můžete byt krásně projít a to z pohodlí vašeho domova. Můžete mít jen mobilní telefon v ruce nebo notebook a klikat myší nebo prstem na obrazovku a dělat malé krůčky v bytě, který od vás může být několik kilometrů vzdálený.

virtuální prohlídka bytu

Nikdo vás neprovádí ani nikdo na vás netlačí. Ano jedná se o skvělé provedení, kde si můžete povšimnout spousty věcí, které byste na fotografiích normálně přehlédli, ale i tak vám nic nenahradí nakonec vidět nemovitost ve skutečnosti. Ovšem může vám to poradit s výběre těch pár, kterým budete věnovat svůj čas a trpělivost, abyste je viděli na vlastní oči. Je to prostě dobrý pomocník před samotnými prohlídkami. Můžete tak nemovitosti vyčlenit a zajímat se jen o ty nejdůležitější. Přece jenom, když jste měli na výběr jen z fotografií, kde byli vyfocené místnosti jen z jednoho úhlu a víc jste neviděli, jako je chodba a další postranní věci. Takhle se vám obzor zase trochu zvětšil. Najděte si tu pravou a zužte si výběr jen na ty, co jsou pro vás top.