861 words • 3~4 min read

Hledáte stavební firmu?

Toužíte po životě v rodinném domě a hledáte cestu jak dům postavit? Jestli nechcete rekonstruovat starší dům ale bude pro vás lepší postavit novostavbu, asi přemýšlíte jestli si ji zvládnete postavit sami. Pokud máte dostatek času a počítáte s tím že na stavbě budete trávit téměř všechny volné chvíle, můžete si zkusit dům postavit sami. Je dobré když má stavebník alespoň nějaké zkušenosti se stavbami. V případě že je nemáte, bude vám stavba trvat o to déle. Jestli máte kamarády či někoho z rodiny kdo vám dokáže pomoct, třeba to zvládnete sami. Většina lidí ale potřebuje bydlet rychleji a proto vkládají svou důvěru do stavebních firem.

stavba domu

My stavíme dřevostavby i zděné domy podle našich typových projektů, které jsme si pro naše klienty sami připravili. Nabízíme vám přízemní i patrové rodinné domy v různých provedeních. V naší nabídce najdete jak obyčejné obdélníkové a čtvercové domy, tak třeba domy do tvaru písmene L. Z našeho katalogu si vyberete i vy. Všechny naše domy včetně plánků najdete na našem webu.

moderní dům

Proč si vybrat https://www.legito.cz/smlouva-o-stavbe-domu nás?
Stavíme rychle, kvalitně a spolehlivě. Postavili jsme domy mnoha klientům, kteří už v domech spokojeně bydlí. Mezi naše klienty patří mladé rodiny, jednotlivci i slavné osobnosti. Jestli se nemůžete rozhodnout jestli by se vám líbil dům od nás, prohlédněte si realizaci rodinného domu v Šestajovicích
https://www.enerdomy.cz/realizace-rd-sestajovice. Na tomto domě vás možná překvapí že se svým exteriérem vymyká současnému trendu antracitu a kombinace s bílou či šedou barvou.

V našich domech najdete tepelné čerpadlo i solární panely. Do našich domů instalujeme tyto moderní technologie a díky tomu jsou domy nízkoenergetické. Sníží se tak vaše spotřeba vytápění i elektřiny. Všechny naše domy jsou postaveny ve vysokém standardu, a pokud budete chtít změnit třeba barvu fasády nebo oken, je to samozřejmě možné.