861 words • 3~5 min read

Chystáme párty pro děti

Víte, jaký je jeden z největších problémů moderní doby s dopadem na dětskou psychiku? Technický pokrok a jeho zneužití. Jestliže se totiž technika nevyužívá rozumně, může lidstvo i zničit, a nemusí jít zrovna o atomovou pumu a další zbraně hromadného ničení, stačí k tomu docela obyčejné mobilní telefony, e-mail, sociální sítě a nebezpečné webové stránky.

duhový dort

Děti nedovedou posoudit, jaké nebezpečí jim hrozí v souvislosti s těmito záležitostmi, a to i tehdy, nejsou-li ohrožováni někým druhým, problém tkví v závislosti na virtuální realitě. Přestávají pak mít zájem o dění kolem sebe a ztrácí také pojem o sociálním cítění a lidské tělesné blízkosti v souvislosti s láskou.

párty stan

Nenechte své děti stát se otroky mobilů a virtuální reality, dopřejte jim tu skutečnou, perspektivní. Uspořádejte jim častěji oslavy narozenin, jmenin, vysvědčení, začátku prázdnin a dalších vhodných příležitostí a využijte vhodného prostředí vlastní zahrady, případně zahradního pozemku vašich blízkých, kam si necháte dovézt konstrukci párty stanu. Pronájem párty stanů je dnes již běžná služba pro jakékoli akce v exteriérech, kde je zapotřebí ukrýt pod střechu občerstvení a v případě nepřízně počasí i samotné osoby. Stanová konstrukce je dostatečně pevná, aby si poradila i se silným deštěm, se slunečními paprsky a s větrem, a chcete-li zabránit riziku poškození nádobí či nábytku, využijte plastových jednorázových výrobků.

Párty stan lze využít i pro akce pro dospělé, běžně se s nimi setkáte při svatebních oslavách nebo firemních večírcích, jejichž pořádání v exteriéru vychází levněji a bezpečněji. Lidé tu také mají více prostoru pro volný pohyb a je méně pravděpodobné, že tu dojde k nějakému úrazu a poškození hmotného majetku. Musíte však být ohleduplní k okolní zeleni, k vysazeným okrasným dřevinám či kvetoucím rostlinám.