907 words • 3~4 min read

Prima hry

Myslím si, že hry tady s lidmi byly, jsou a budou. Protože bez her by to opravdu nebyl žádný život. Neříkám, že každý člověk si musí povinně hrát, myslím si, že hlavně děti milují hry. Vezměte si, třeba kdybyste měli malé děti a nemohli byste jim pořídit vůbec žádné hry. Podle mého názoru by to byla opravdu veliká škoda. Proto i já si osobně myslím, že každý člověk si zaslouží zábavu a také nějaké hry. Podle mého názoru, kdyby děti třeba například neměly vůbec žádné hry, tak to bude pro ně je velice smutné, protože děti se také formou hry učí. A pokud je učení formou her, tak je to vždycky jedině dobře, protože pokud se děti naladí na hry a učení, tak to raději vezmou jako zábavu.

Děti se baví.

A děti mají v oblibě to, když třeba hrají hry a zároveň se také něco učí. Tohle je třeba například hra člověče nezlob se. Právě díky hře člověče nezlob se se děti naučí počítat a taky se naučí trpělivosti. Vezměte si, jak třeba vás jako malé děti opravdu hodně trápilo, že nemůžete hodit šestku, abyste si mohli nasadit figurku, abyste potom mohli hrát. Musím říct, že mě jako malému dítěti tohle opravdu hodně vadilo, že jsem se u toho také hodně vztekala, že až nyní je mi stydno. A když ale opomenu to, že jsem byla malé dítě, což se dá tedy pochopit, tak v dnešní době si také občas zahraji hru člověče nezlob se.

Hry pro děti.

A to hlavně s babičkou a také s mým malým synem. A malému synovi je sedm let a opravdu vám můžu potvrdit, že i můj malý syn se u toho tak hodně vzteká, že mám kolikrát chuť hru člověče nezlob se zahodit někam pryč a už to nikdy nehrát. Protože můj syn mi potom akorát ničí radost z toho, že si hrajeme nějaké hry. Tak ke mně, ale na druhou stranu těší, že syn si moc rád hraje venku a to sám. V okolí bohužel nemá žádné své vrstevníky, takže mu nic jiného nezbude, než vyzkoušet si hraní sám. Jsme rádi, že máme alespoň psa, se kterým si syn také vyhraje.