874 words • 3~4 min read

Maximální využití prostoru


Kolik máte věcí?
Jsou lidé, kteří si neustále kupují nové věci. Někdo miluje oblečení, někdo sbírá porcelán, a někdo zase musí každý měsíc koupit alespoň jednu novou knížku. Pak ale čato řeší problém, že tu novou věc už nemají kam uložit. Skříně jsou plné, šuplíky v komodách také praskají ve švech, tak co teď? Většina lidí nemá nejmodernější možná řešení a mají jednotlivé kousky nábytku dokupované podle toho co se jim zalíbilo, co potřebovali a nebo co bylo zrovna v akci. Daleko lepší je si ale vyslat systém úložného prostoru.

předsíňová stěna

Oblečení na jednom místě
Mnoho lidí má společnou jednu velkou šatní skříň, kterou mají obvykle umístěnou v ložnici. Naprostá většina lidí si kupuje nábytek v obchodech s nábytkem, ale takový nábytek má jednu nevýhodu – není tak kvalitní jako nábytek vyrobený na zakázku. Je potřeba znít i fakt, že sériově vyráběný nábytek bude mít vždy předem dané rozměry, a vy tak musíte vybírat nábytek podle toho, jestli se vám vejde do pokoje. A to může být často problém.

Jestli máte vy i váš protějšek více oblečení, určitě oceníte kvalitní a dostatečně velkou šatní skříň. Ta se dá využít i k ukládání ostatních věcí, a parádu udělá iv dětském pokoji. U nás si můžete online naplánovat svou novou skříň, která bude mít takové vnitřní uspořádání, které vám bude naprosto vyhovovat. Vybrat si můžete šuplíky, šatní tyč, drátěný systém i dekor. Nechte se vést naším průvodcem a vytvořte si skříně přesně pro vás.

bílá skříň

Skříně vyrábíme na zakázku, a vždy se snažíme dodat nábytek co nejrychleji. Můžete si u nás vybrat nejen úložné prostory, ale třeba i kuchyňskou linku. Prohlédněte si náš vzorník a vybavte si domácnost jedním dekorem. Vše pak vypadá lépe a uspořádaně. Nakupujte nábytek u profesionálů, kteří ví jak vyrobit nábytek, který něco vydrží. Vyrábíme vestavěné skříně v Praze a mnoho dalšího. Prohlédněte si hotové kousky, které jsme už vyrobili a možná budete podobný chtít i u sebe doma.