874 words • 3~4 min read

Krásná dekorace


Není na škodu být občas trochu kreativní a vyzdobit si dům a nebo byt. A když už jsme u té kreativity, tak dneska si probereme něco o věncích https://www.lepaso.cz/Vence-c12_339_3.htm.

Krásná dekorace

Věnce můžou sloužit jako krásná dekorace a můžete si je zavěsit klidně třeba i na vchodové dveře, záleží to jenom na vás. Podstatné ale je, jestli víte, jaký věnec chcete vyrábět – ale vzhledem k tomu, že teď je léto, tak určitě letní. V tom případě se prvně koukněte na webové stránky firmy Lepaso a podívejte se, jaký věnec byste chtěli mít jako základ.

s

Jestli vám stačí nějaký obyčejný anebo tam chcete mít ještě něco přidaného. Mně by stačil obyčejný. Až budete mít věnec doma, můžete začít s výzdobou. Můžete se inspirovat podle internetu, nebo si začít tvořit podle sebe. Já jsem si na věnec koupila umělé květiny (některé vypadají jako živé). Proč umělé? Protože ty nezvadnou po pár dnech, a tudíž můžete mít věnec na dveřích delší dobu, to už záleží jenom na vás. Potom samozřejmě můžete přidat i další ozdoby. Až budete mít věnec hotový, budete sami na sebe pyšní, co jste vytvořili.

s

Věnec na hrob

Pokud si nechcete vyrobit věnec jako dekoraci, ale na hrob někomu blízkému, taky to jde. Osobně jsem už několik věnců vyráběla a vypadaly krásně i na hrobě. Jako ozdobu na věnec kromě květin můžete ještě přidat nějaké umělé listí, nějaké nápisy, jak se to vždycky na takové ty smuteční věnce dává (například Vzpomínáme a podobně). A pokud vyrábíte věnec na hrob, nezapomeňte na něj přilepit i svíčky, aby se daly zapálit. Vypadá to krásně. Tak či tak budete mít vyrobený věnec, který se vám určitě bude líbit.

Tvoření věnců – zábava pro větší děti

Ještě je tu jedna možnost a to ta, že můžete nechat vyrábět svoje starší děti věnce. Samozřejmě budete celou dobu u nich. Ale tvoření věnců je může hodně zabavit a může to pro ně být nová zábava.