852 words • 2~4 min read

Čeká vás ples?


Jsou ženy, které příliš neřeší, v čem na ples půjdou. Stačí jim hezká halenka se sukní nebo moderní overal. Jiné si ale dávají záležet na tom, aby všechny šokovaly dokonalým vzhledem, a to nejen skvělými vlasy a make-upem, ale především šaty. Společenské šaty jsou základem plesové sezony. Každý salon, který nabízí šaty, nabízí i možnost šaty zakoupit nebo vypůjčit. Záleží vždy na konkrétní ženě, jestli šaty vynosí i jinam a nebo chce na každou událost mít nové a jiné šaty.

plesové šaty

Vybírejte online
Naprostá většina salonů má dnes svoje šaty vyfocené online na svých webových stránkách. Je to proto, aby si zájemkyně o šaty mohly prohlédnout celou nabídku už doma, a nemusely hned jezdit přímo do salonu. Díky fotkám online hned žena ví, jestli jí má salon co nabídnout. Potom už je jednoduché do salonu zajet a vybrané šaty si vyzkoušet. S výběrem plesových šatů je to v podstatě stejné jako se svatebními šaty – je potřeba si zkusit šaty, aby vám dokonale seděly. Půjčovna společenských šatů Praha nabízí možnost vypůjčení i zakoupení. Vždy si můžete ověřit u konkrétních šatů, zda se dají vypůjčit nebo i koupit.

Nesedí vám?
Pokud vám šaty nesedí, budete si nejspíš muset najít jiné, jelikož vypůjčené šaty nelze upravit. V případě nákupu to není problém, ale je potřeba počítat s tím, že úprava chvilku zabere. Je proto nutné si šaty vybírat vždy dostatečnou dobu dopředu.

fialové šaty

Jaké šaty chcete?
Protože salon Zoryana Stekhnovych má druhou pobočku přímo v Paříži, asi je vám jasné, že vám nabídne luxusní šaty přímo z města módy. V nabídce najdete šaty, které v žádném jiném salonu neseženete. Pokud si vyberete šaty na ples, maturitní ples nebo na svatbu právě tady, máte velkou šanci že v nich ohromíte celé své okolí. Najdete tu okázalé šaty s velkou sukní, koktejlky i klasické korzetové šaty s tylem s třeba i s kamínky.